Alianne van de Kieft
Functie aan boord: Staff development Training Facilitator
Functie aan boord: Staff development Training Facilitator
Heej jij!
Wat tof dat je op mijn bemanningspagina leest en kijkt! Ik ben Alianne, op dit moment 27 jaar oud. Eind februari hoop ik naar Texas te vertrekken om een maand getraind te worden en daarna door te vliegen naar Sierra Leone.
Na wat buitenlandse reizen en een aantal jaar werken in het Nederlandse basisonderwijs hoop ik op het schip aan de slag te gaan als Staff Development Facilitator. Een hele mond vol en volgens mij ook een veelzijdige taak. Wil je nu echt een idee hebben wat het inhoudt? Houd dan mijn blogs in de gaten of kijk even via deze link Medewerker Opleiding en Ontwikkeling – Mercy Ships Nederland en wie weet scroll jij door en vind je ook een functie die bij jou past zodat ik je binnenkort aan boord ontmoet!
Wil jij mij ondersteunen terwijl ik aan boord ben? Wat fijn, dankjewel! Dit kan op verschillende manieren. Door voor mij, de community, de missie en de mensen thuis te bidden en met ons te danken, door iets op te sturen of geld te doneren. Lees mijn blogs en je krijgt vast genoeg dank- en gebedspunten. Om op de hoogte te blijven wanneer er een nieuw bericht is van mijn kant, klik dan op de knop naast mijn foto. De regels om iets op te sturen en de adresgegevens vind je onder mijn groet en geld doneren kan via de oranje knop bovenaan deze pagina.
Ik wens jullie veel zegen!
Warme groet,
Alianne
Alianne van de Kieft GLM
PER CREWMAIL
p/a Mercy Ships Holland
Ridderkerkstraat 20
3076 JW Rotterdam
Wil je een pakketje versturen? Dan kan dat wel een paar maanden duren. Zie hiervoor: Post naar de bemanning.