Bemanningslid

Meike van Marsbergen

Verpleegkundige
Aan boord vanaf oktober 2026
Africa Mercy
Mercy Ships Bemanningsleden Meike van Marsbergen

Hii! Ik ben Meike. Ik ben 25 jaar en woon in Zaandam, waar ik ook werk als verpleegkundige op de chirurgie afdeling in het Zaans Medisch Centrum.

Mercy Ships heb ik leren kennen via mijn lieve oma, die altijd posters van Mercy Ships in haar toilet ophing en hier regelmatig verhalen over vertelde. Als klein meisje vond ik dit bijzonder en ik had toen nooit kunnen bedenken dat ik zelf ooit mee zou helpen op het schip!

In 2025 heb ik tien maanden mogen werken als verpleegkundige op de Africa Mercy (AFM) in Madagaskar. Wat een voorrecht was het om de Malagasy te leren kennen en voor patiënten te zorgen. En dat samen met een bijzonder team van over de hele wereld. Het heeft mij zo veel geleerd en de Malagasy hebben een bijzondere plek in mijn hart gekregen. Om deze reden ga ik dit jaar vanaf oktober voor twee maanden werken op de AFM.

Wil je mij ondersteunen bij deze missie? Dat is super fijn!
Ten eerste in gebed, voor de missie en vrijwilligers van Mercy Ships en voor mezelf. We hebben Hem zo nodig in deze reis!
Ook financiële giften zijn welkom; deze zullen voornamelijk worden gebruikt om vaccinatie-, verzekerings- en leefkosten te dekken. Omdat Mercy Ships een ANBI-status heeft, zijn giften fiscaal aftrekbaar. Wil je een bijdrage leveren, dan kan dat via de oranje knop (met de tekst: ‘Steun deze bemanning’) op deze pagina.

En oh ja; wil je een kaartje sturen? 🙂 Super leuk, dat kan je doen door het naar het volgende adres te sturen:

Meike van Marsbergen
PER CREWMAIL
AFM
p/a Mercy Ships Holland
Ridderkerkstraat 20
3076 JW Rotterdam

Het versturen van een pakketje duurt ongeveer drie maanden. Voor de details kun je kijken op https://www.mercyships.nl/contact/post-voor-de-bemanning/?srsltid=AfmBOop3qoh08H3MMUKXY8TEmzGzkfAUSWYl-V7FVi-pmENZI8qoVVom

Meike van Marsbergen
PER CONTAINER
AFM
p/a Mercy Ships Holland
Ridderkerkstraat 20
3076 JW Rotterdam

Alvast heel erg bedankt voor elke vorm van steun!

Groetjes! Meike

 

Steun Meike van Marsbergen

Ik zet me als vrijwilliger in om samen met Mercy Ships hoop en genezing te brengen. Wil jij mijn missie financieel ondersteunen?