Functie aan boord

Leerkracht groep 4

Grade 2 Teacher
Academy, Algemeen, Basisonderwijs
Mercy Ships Functies aan boord Leerkracht groep 4

Het doel van onze Academy is het bieden van onderwijs en ondersteuning aan de kinderen van onze vrijwilligers, in de periode dat zij aan boord verblijven. Vaar mee en help ons om onze leerlingen het best mogelijke en meest unieke onderwijs te geven!

Over de functie

Als Leerkracht groep 4 bied je boeiende lessen binnen een multiculturele en op gemeenschap gerichte omgeving. Hier kunnen kinderen van 7 tot 8 jaar leren en groeien. Je geeft de leerlingen van groep 4 les in een brede reeks van onderwerpen, vanuit een christelijk wereldbeeld. Daarnaast is er voor jou als onafhankelijk docent ruimte om avontuurlijke uitstapjes met je leerlingen te plannen!

Jouw bijdrage

  • Je ontwikkelt lesplannen voor reken- en taalonderwijs, bijbelonderwijs, natuurvakken, wereldoriëntatievakken en levensvaardigheden. Je zorgt ervoor dat deze plannen passen bij de ontwikkeling van je leerlingen en voert ze uit;
  • Je draagt bij aan schoolroutines zoals: personeelsvergaderingen, vergaderingen over studievoortgang, oudergesprekken en leesgroepen voor professionele ontwikkeling;
  • Je houdt verslagen bij over de voortgang van elke leerling gedurende het jaar. Hierin geef je een summatieve en formatieve beoordeling;
  • Je bent bereid om waar nodig te helpen bij projecten en evenementen op school;
  • Je kunt op professionele wijze prioriteiten te stellen in je opdrachten en taken;
  • Je kunt in een gemeenschap te leven en daar aan bijdragen. Dit vereist goede sociale vaardigheden.

Functie-eisen

  • Je hebt een Bachelordiploma op het gebied van basisonderwijs van een geaccrediteerde hogeschool of universiteit;
  • Je hebt bij voorkeur twee jaar ervaring als klasdocent;
  • Een geldige lesbevoegdheid is vereist;
  • Het voltooien van het Mercy Ships Onboarding programma is verplicht;
  • Je doorloopt met succes het Kinderveiligheid Screeningsproces, dat antecedentenonderzoek/VOG-controle omvat;
  • Basiskennis van Microsoft Office is vereist;
  • Je kunt met nieuwe computerapplicaties leren werken.

Wat je ervoor terugkrijgt

Dit is een vrijwilligersfunctie. Je zet je belangeloos voor anderen in, maar krijgt er zelf ook veel voor terug:

Goed om te weten

Zodra je op ‘Bekijk beschikbaarheid’ klikt, word je doorgestuurd naar onze internationale website. Daar kun je zien of deze functie op dit moment open staat of dat we hier even geen mensen voor zoeken. In dat geval kun je je interesse aangeven en krijg je bericht als de vacature weer open staat.

Algemeen Recruiter

Algemeen recruiter

Deze functies vind je mogelijk ook interessant