Ontdek meer over vrijwilligerswerk bij Mercy Ships op een informatieavond
Overweeg je om aan boord van een van onze schepen te gaan, maar zou je graag meer willen weten over de organisatie en wat erbij komt kijken? Kom dan naar een informatieavond!
Antwoord op al je vragen
De meeste informatieavonden houden wij online. Eenmaal per kwartaal is er een informatieavond op ons kantoor in Rotterdam. We starten de avond om 19.30 uur met een algemene presentatie over Mercy Ships, deze duurt ongeveer een uur. De tweede helft van de avond maken we groepjes per beroepscategorie (medisch, algemeen en technisch/maritiem) om verder in te gaan op jouw specifieke vragen. We zien ernaar uit je te ontmoeten!
Ben je ziekenhuis-
verpleegkundige of operatieassistent?
Op donderdag 13 november organiseren we een speciale high tea voor verpleegkundigen en operatieassistenten die overwegen om vrijwilligerswerk te doen bij Mercy Ships. Kijk voor meer informatie daarover en aanmelden op deze pagina.