Zorgen over grenzen heen
Welkom op mijn persoonlijke Mercy Ships bemanningspagina!
Mijn naam is Marieke Vervoorn, in het dagelijks leven werk ik als NICU verpleegkundige. De zorg voor kwetsbare kinderen aan het begin van hun leven heeft mijn hart, het geeft me tevens vaak het besef hoe dankbaar we mogen zijn met de zorg die in Nederland mogelijk is.
Na mijn eerste ervaring met Mercy Ships in Sierra Leone (2023-2024) start voor mij een tweede periode van zorgen voor de naasten op een plek waar medische zorg niet vanzelfsprekend is. Vanaf oktober tot half december zal ik als verpleegkundige aan het werk gaan op de Africa Mercy in Madagaskar.
Mocht u/jij het leuk vinden om meer te weten over mijn werk in Madagaskar in de komende periode? Tijdens mijn verblijf aan boord zal ik, via blogs op deze pagina, proberen regelmatig een update te geven van mijn werk en ervaringen aan boord.
Mijn werk aan boord is geheel vrijwillig, mocht u mij daarom financieel willen steunen dan kan dit via de knop ‘steun dit bemanningslid’ op deze pagina of via de onderstaande gegevens. Mercy Ships heeft een ANBI status. Hierdoor is uw gift fiscaal aftrekbaar.
IBAN: NL75ABNA 041 146 7778
t.n.v.: Stichting Mercy Ships Nederland
o.v.v.: 6289 + Marieke Vervoorn
Bedankt voor uw steun en betrokkenheid!

