Bijna op reis
Ga naar de pagina van Hanna de JongDag allen,
De koffer is gepakt, nog een kort nachtje slapen en dan gaat de reis beginnen. Vrijdagmorgen 9 mei, 6.45 uur vertrekt het vliegtuig van Schiphol naar Parijs ( vlucht KL1401) Om 10.30 uur vervolgt de reis naar Antananarivo om daar om 22.20 uur te landen (vlucht KL2250).
Zaterdagmorgen 9.40 uur vliegen we verder naar Tamatave airport waarvandaan we naar het schip gebracht worden. Ik ben heel dankbaar dat ik een reisgenote heb die 7 weken als verpleegkundige gaat werken.
Maandag is een introductiedag op de Operation Room om dan dinsdag daadwerkelijk aan de slag te gaan. De werkdagen zijn maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Hoeveel tijd ik heb voor een blog/nieuwsbrief of polarsteps zullen jullie wel merken.
Ik wil iedereen bedanken voor al het meeleven, de giften, de wensen en vooral de gebeden. Al die herinneringen neem ik mee op reis.
Hanna
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!
Hanna,
Ik wens je een goede reis, nu mag je binnenkort aan het werk. Je hebt er zo naar uitgezien, van harte Gods zegen voor de reis en je werkzaamheden.
Heee tante Hanna!
Het is nu echt zo ver!!! We denken aan je en bidden voor je! Wij hebben een super stoere tante die er voor kiest om dit te gaan doen! Geweldig!! Geniet er ook van en heel veel succes. Liefs uit Sommelsdijk
Hanna, ik wens je een goede reis en behouden aankomst. Gods Zegen over het mooie werk dat je daar mag gaan doen.
Je weet, ik had graag met je mee gegaan!
Hartelijke groet, Liesbeth
Hanna, een goede reis en een hele mooie, goede tijd!!
Ik wens je van harte Gods Zegen op het mooie werk dat je daar mag doen! Je weet, ik had graag meegegaan.
Hartelijke groet, Liesbeth
Dag Hanna,
Van harte een goede en veilige reis toegewenst!
‘De Heere is uw Bewaarder, uw schaduw aan uw rechterhand’.
Hartelijke groet,
Corrie
We wensen je een voorspoedige reis toe. Heel fijn dat je een reisgenoot hebt. Gods zegen toegewenst.
Dag Hanna
Goede vlucht en trots op jouw dat je dit wil doen voor je medemens.
Hopelijk mag je veel mensen helpen en tot steun zijn,
Gods zegen en probeer ook te genieten van deze bijzondere reis🙏
Groet Thijs en Anja
Hanna ik wens een goede reis toe,in alles Gods onmisbare zegen en nabijheid toegewenst, ,fijn dat je een reisgenote heb dat is gezellig,hartelijke groeten Nella
Goede vlucht(en) Hanna! Vergeet niet ook een beetje te genieten! Enne, zeg maar vast dat ik eraan kom 😉
Goede vlucht(en) Hanna. Vergeet niet ook een beetje te genieten! En zeg maar vast dat ik eraan kom 😉
Hanna,geniet van alle mooie en bijzondere momenten.Bijzonder dat je dit gaat doen .
Gods zegen met al je werkzaamheden
Beste Hanna, goede reis, Gods nabijheid en alle goeds bij het mooie werk wat je mag gaan doen.
Sonja en Bert